Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü 1. Sınıf 

 2017-2018/Güz Yarıyılı Haftalık Ders Programı

SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08.00 – 08.50 SBF 101

Psikolojiye Giriş

D: Amfi

Dr. Mesut Yalçın GÜZEL

       
 

09.00 – 09.50

 SBF 101

Psikolojiye Giriş

D: Amfi

Dr. Mesut Yalçın GÜZEL

 SAK 113

Muhasebe I

Pelitli- Bordo Amfi

Doç.Dr. Mahmut DEMİRBAŞ

    SAK 105

Genel İŞLETME

Pelitli – D: 02

 Prof.Dr. Mustafa KÖKSAL

 

10.00 – 10.50

  SAK 113

Muhasebe I

Pelitli- Bordo Amfi

Doç.Dr. Mahmut DEMİRBAŞ 

AVU OO1

 Akademik Danışmanlık ve Oryantasyon

D: 103

Öğr.Gör.Fatma YILMAZ

                 SAK 105

Genel İŞLETME

Pelitli – D: 02

 Prof.Dr. Mustafa KÖKSAL

 

11.00 -11.50

  SAK 113

Muhasebe I

Pelitli- Bordo Amfi

Doç.Dr. Mahmut DEMİRBAŞ 

          

     

SAK 105

Genel İŞLETME

Pelitli – D: 02

 Prof.Dr. Mustafa KÖKSAL

12.00 – 13.00 ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI
 

13.00 – 13.50

 SAK 109

 Tıbbi Terminoloji

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)

  SAK 111

İktisat I

Pelitli – Konferans Salonu

 Prof.Dr. Ersan BOCUTOĞLU

MAT 109

Matematik

D: 405

Yrd. Doç.Dr. Elif OTKUN ÇEVİK    

 
 

14.00 – 14.50

SAK 109

 Tıbbi Terminoloji

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)   

TDB 101

Türk Dili I

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)

SAK 111

İktisat I

Pelitli – Konferans Salonu

 Prof.Dr. Ersan BOCUTOĞLU

 

MAT 109

Matematik

D: 405

Yrd. Doç.Dr. Elif OTKUN ÇEVİK          

 
 

15.00 – 15.50

  TDB 101

Türk Dili I

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)

SAK 111

İktisat I

Pelitli – Konferans Salonu

 Prof.Dr. Ersan BOCUTOĞLU

SAK 107

Halk Sağlığı

D: 405

Yrd.Doç.Dr. Nilgün ULUTAŞDEMİR

  YDB 101

İngilizce I

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)

 

16.00 – 16.50

      SAK 107

Halk Sağlığı

D: 405

Yrd.Doç.Dr. Nilgün ULUTAŞDEMİR

 YDB 101

İngilizce I

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)

 

17.00 – 17.50

         

 

 

Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü 2. Sınıf 

 2017-2018/Güzyarıyılı Haftalık Ders Programı

SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
 

08.00 – 08.50

ATA 201

 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)

  SAK 209

Hukukun Temel Kavramları

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)  

   
 

09.00 – 09.50

ATA 201

 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi) 

    SAK 209

Hukukun Temel Kavramları

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)     

      
 

10.00 – 10.50

  SAK 207

Örgütsel Davranış

D: 404

Öğr. Gör. Merve ÇARKIT

    SAK 201

Sağlık Hizmetleri Yönetimi

D: 404

 Öğr.Gör. Merve CARKIT   

SAK 205

Sosyal Politika

D: 405

 Öğr. Gör. Bilal HATEMİ

 

11.00 -11.50

 

 

SAK 207

Örgütsel Davranış

D:404

Öğr. Gör. Merve ÇARKIT

  SAK 201

Sağlık Hizmetleri Yönetimi

D: 404

  Öğr.Gör. Merve CARKIT    

 

SAK 205

Sosyal Politika

D: 405

 Öğr. Gör. Bilal HATEMİ

12.00 – 13.00 ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI
 

13.00 – 13.50

 SAK 213

Halkla İlişkiler

Pelitli- D:  02

 Prof.Dr. Haleddin İBRAHİMLİ

  SAK 211

Sağlık Sosyolojisi

D: 405

Öğr. Gör. Sedat POLAT    

     
 

14.00 – 14.50

SAK 213

Halkla İlişkiler

Pelitli D: 02

Prof.Dr. Haleddin İMRAHİMLİ

SAK 211

Sağlık Sosyolojisi

D: 405

Öğr. Gör. Sedat POAT

SAK 203

 İstatistik I

 D: Toplantı Salonu

Prof.Dr.  İhsan ÜNVER

 
 

15.00 – 15.50

SAK 213

Halkla İlişkiler

Pelitli D: 02

Prof.Dr. Haleddin İMRAHİMLİ 

    SAK 203

 İstatistik I

 D: Toplantı Salonu

Prof.Dr. İhsan ÜNVER

 
 

16.00 – 16.50

 

 

  SAK 203

 İstatistik I

 D: Toplantı Salonu

Prof.Dr. İhsan ÜNVER

 
 

17.00 – 17.50